Адреса:

Україна, м.Київ, вул. Васильківська 37, офіс 309

Телефони:

+38 (063) 505 80 80
Ua

Вживання іонізованої води

10.01.2020 12:00

За останні тридцять років у світі значно покращилися показники стану здоров’я. Вважається, що на це вплинули сучасні технології, які значно поліпшили біологічні показники води та її якість. Наприклад, в Японії, практично кожна п’ята сім’я щодня вживає лужну іонізовану воду в своєму раціоні.
Вода, заряджена іонами, використовується як в профілактичних цілях, так і для лікування серйозних захворювань. Призначається застосування води в залежності від значення рН і ОВП.

Іонізуючий картридж системи зворотного осмосу WOW WATER by B&B systems – це унікальний апарат, який «оживляє» воду і насичує її вільними електронами. Редокс-потенціалом є відновлена рідина і становить від 60 – до 280 мВ.

Ці показники вказують на електронно-донорські властивості води, і перетворення її в неймовірно корисну для людини. Крім цього, рідина наповнюється активними іонами кальцію і магнію в легкозасвоюваній формі для клітин живого організму. Також вода ще має вітальні властивості, коли онкопротекторний рН становить 8,5-9,5. Завдяки цьому рідина надає благотворний вплив на імунну систему і сприяє зміцненню та відновленню здоров’я. Рідина, показники якої 280мВт ОВП, має властивості антиоксиданта. Вона нормалізує процес ферментації і метаболізму в організмі, а також сприяє виведенню вільних радикалів.

В Японії і Південній Кореї вода, збагачена іонами, прийнята як офіційно лікувальний засіб від різних недуг. В цих державах лікарі місцевих лікарень призначають замість дорогих лікарських засобів саме лужну іонізовану рідину і кислотну воду, яка відрізняється своєю бактерицидною властивістю.

Лужна вода отримала широке застосування серед інших європейських країн. Наприклад, у Німеччині були проведені клінічні дослідження, в ході яких було з’ясовано позитивний вплив на лікування діабету будь-якого типу. Японці за допомогою кислотної води успішно заліковують рани, які утворюються під час діабету. У профілактичних цілях також використовують іонізовану рідину.