Адреса:

Україна, м.Київ, вул. Васильківська 37, офіс 309

Телефони:

+38 (063) 505 80 80
Ua

Воднева вода для схуднення

09.01.2020 12:00

Більшість нутриціологів вважають, що необхідно в обов’язковому порядку, замінити звичайну питну рідину на водневу. Така вода буде сприяти полегшенню втрати зайвих кілограмів і підтримувати фігуру, красу і молодість організму людини протягом багатьох років. Це обумовлено тим, що водень має властивості потужного омолодження. Таким чином, воднева вода – це найкращий помічник у боротьбі з надлишковою вагою та ознаками передчасного старіння.

Чому рідина, збагачена воднем, така корисна під час схуднення?

Всі знають про користь вживання рідини під час дотримання дієти. Якщо ми будемо вживати достатню кількість води, це допоможе підтримати нормальний рівень обміну речовин, вивести шлаки і токсини, а також позбавити від зайвих набряків. Однак, як виявилося, рідина здатна створити диво для нашого організму. Якщо вона воднева. Така вода має найбільш ефективні і безпечні антиоксиданти, які тільки існують в природі – молекулярний водень Н2.

  • Така речовина здатна поглинути оксиданти, які ведуть до порушення жирового обміну. Вчені довели, що воднева рідина призводить до значного зменшення жиру в печінці та знижує рівень цукру в крові.
  • Вона стимулює обмін енергією. Завдяки тому, що володіє негативним ОВП. Таким чином, організм не потребує запас енергії у вигляді жирової тканини.
  • Відбувається процес нормалізації внутрішнього середовища організму і відновлення роботи всіх систем і органів.
  • Вона швидше доставляє кисень і корисні речовини до клітин шкіри. Таким чином, шкірний покрив стає підтягнутим і пружним.
  • Воднева рідина є додатковим джерелом води для клітин. При взаємодії водню з оксидантами, відбувається поліпшення гідратації органів.

Завдяки водневій воді, що отримана з допомогою системи зворотного осмосу WOW WATER by B&B systems і стіка – іонізатора Vitalizer – можна не тільки схуднути з легкістю, але й зберегти відмінну форму, красу і молодість довгий час.