Адреса:

Україна, м.Київ, вул. Васильківська 37, офіс 309

Телефони:

+38 (063) 505 80 80
Ua

Боротьба з хронічними болями за допомогою водневої води WOW WATER

14.01.2020 15:05

Члени всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) внесли хронічний біль у міжнародний перелік захворювань як самостійну патологію.

Багато людей, які відчувають хронічну біль, з плином часу звикають і перестають звертати увагу на неприємний, часом болісний дискомфорт. Фахівці на даний момент займаються активним вивченням процесу переходу гострого болю в хронічний. Проте, вони вже з’ясували, що на виникнення патології впливають фізіологічні, психологічні і соціальні фактори.
Больовий синдром або хронічна біль – це захисна реакція організму, яка з часом тільки посилюється і може стати причиною як фізичних, так і психологічних відхилень. Дуже часто хронічна біль може супроводжуватися депресією, і людина опиняється в замкнутому колі, в якому фізична біль веде до виникнення депресії, а остання призводить до поганого самопочуття.

Для боротьби з виснажливими болями кваліфіковані фахівці підібрали кілька методик:
• заняття ЛФК, плаванням;
• проходження курсу масажу;
• надання психологічної підтримки;
• прийом антидепресантів.

Однак, існує ще один дієвий спосіб боротьби з дискомфортом, який поки не став сильно популярним серед жителів країн Європи, але отримав широке застосування в країнах Азії.
Отримання більш тисячі успішних результатів і проведення багатьох досліджень про властивості молекулярного водню, дають підставу заявити про його незаперечний ефект як проведення терапії.
В ході проведення дослідження, вчені з Японії з’ясували, що молекули водню володіють дивовижною здатністю до впливу на запалення в організмі. А це означає, що нова речовина може боротися з самою причиною виникнення хронічного болю.

Системи зворотного осмосу WOW WATER by B&B systems і стік – іонізатор Vitalizer здатний перетворити звичайну питну або будь-яку очищену рідину – в збагачену киснем воду, яка носить назву водневої. Вона володіє лужними властивостями, які отримані завдяки електролізу – розділення молекули води на водень і кисень.

Здоров’я та довголіття вам!